Platin promosyon a nasıl güvenebilirim ? Üretici firmamıdır ?

Platin promosyon,kaliteli baskı çözümleri ve %100 müşteri memnuniyeti üzerine kurulan hizmet anlayışı ile müşterilerine ürün satmaktan ziyade,katma değer sağlayacak ürünleri sunmak ve müşterilerinin bütçelerini bu doğrultuda en makül şekilde kullanılmasını ve planlamasını belirleyip, belirtmiş olduğu tüm ürün gruplarında üretici,ithalat ve ihracat üzerine hizamet vermek ile beraber,sipariş sürecinde sözleşmesiz ve yaptırımı olmayan hiç bir işlemi gerçekleştirmez

 

Promosyon nedir? Neden promosyon yaptırmalıyım?

Promosyon sizlerinde bildiği gibi etkili ve kalıcı bir tanıtım aracıdır. Firmanızın, markanızın, ürününüzün logosunu veya adını taşıyan promosyon ürünlerini müşterilerinize hediye etmeniz, marka değerinizi yükseltir, hedef kitlenize hızlı ulaşmanızı sağlar.

 

Fiyatlarınıza baskı dahil mi? Ekstra baskı ücreti ödeyecek miyim?

Evet fiyatlarımıza tek yön tek renk baskı dahildir. Fakat çift yön ve renkli baskı tercihlerinde fiyatlarımıza istediğiniz baskı tekniğine göre fiyat farklılık göstermektedir.

Ne tür baskılar yapıyorsunuz?

Kendi bünyemizde Tampon baskı, Uv Baskı, Lazer Markalama, Serigraf baskı teknikleri ile tüm promosyon ürünlerinin baskılarını yapabilmekteyiz.

Fiyatlarınıza KDV dahilmidir?

Hayır, fiyatlarımıza %18 KDV eklenecektir.

Fiyatlara kargo dahil midir? Türkiye’nin her yerine gönderim yapıyor musunuz?

Fiyatlarımıza kargo dahil değildir. Fakat vereceğiniz siparişler doğrultusunda ve karşılıklı yapılan sözleşmeye göre değişiklilik göstermektedir. Aynı zaman Türkiye’nin tüm bölgelerine gönderim yapmaktayız.

Kurumsal kimlik çalışması yapıyor musunuz?

Evet, bir firmanın ihtiyacı olabilecek kurumsal kimlik ihtiyaçlarınızı tek çatı altında  toplayan nadir firmalardan biriyiz. Logo çalışmasından, Marka tesciline kadar tüm ihtiyaçlarınızın çözüm ortağıyız.

Kurumsal kimlik de bundan pek farklı değildir. Kurumsal kimlik; pazarlamada bir kurumun, duruşunu ve davranışlarını temsil etme biçimlerinin tümüne verilen addır. Kurumun kendini ifade etme şeklidir. Tıpkı bireylerde olduğu gibi, bir kurumun hedef kitlesiyle iletişime geçebilmesi, onların dikkatini çekebilmesi için sonsuz büyük önem taşır. 

Muhasebe dökümanları (Sürekli form, Fatura, İrsaliye, Makbuz)
• Şirket giyim kuralları
• E-mail tasarımı
• Araç tasarımları
• Bina cephesi giydirme
• Gazete, dergi, gibi tanıtım materyalleri tasarım kuralları
• Ambalaj kağıdı
• Promosyon malzemeleri
• Takvim

Kurumsal kimlik öğeleri 4-5 madde ile sınırlı değildir. Her markanın kendi ihtiyacına göre çoğaltılabilir. Önemli olan markaların, ihtiyaçlarını doğru belirlemesi ve marka hayatının her alanında kurumsal kimlik kitabının klavuzluğunda ilerlemesidir. Aksi halde tüketicinin zihninde markanızlailgili net bir fikir değil, kafası karışık bir kimlik yer alır. 

Promosyon ürünlerim ne zaman hazır olur? Nasıl teslim alacağım?

Siparişiniz, size gönderilen baskı görseline onay vermenizin ardından baskı atölyelerimize alınır. Yoğunluğumuza bağlı olarak 2-6 gün içinde hazırlanır, ve size haber verilir. Siparişinizi mağazamızdan teslim alabileceğiniz gibi, isterseniz kargo ile size gönderebiliriz. Bazı imalat ürünlerinde teslim süremiz farklılık göstermektedir. Lütfen teslim süresi ile ilgili müşteri temsilcilerimizden termin süresi isteyiniz.

 

Markalarımız