PROMOSYON SEÇERKEN NELERE DİKKAT EDİLMELİ?
PROMOSYON SEÇERKEN NELERE DİKKAT EDİLMELİ?

Promosyon ürünleri ile yaptığınız reklam kalıcı olacaktır ve ulaştığınız kişilerde uzun süre o ürün ile anılacağınız, göz önünde olacağınız için öncellikle firma kalitenizi temsil eden, hedef kitlenizin ihtiyaçlarına hitap eden promosyon ürünlerini tercih etmelisiniz.

Öncelik maliyetten çok, vereceğiniz promosyon ürünlerinin kalitesi, baskı kalitesinin yüksekliği, kullanışlı olmasına verilmelidir. Özensiz, herhangi bir kritere bağlanmadan sadece promosyon ürünü dağıtmış olmak için yapılan reklam çalışmalarının maalesef olumlu sonuçlar vermediği bir gerçektir.

Markanızı ve sizi temsil eden promosyon ürününüzün kısa bir kullanım sürecinden sonra bozulması, deforme olması yapılan reklam çalışmasının olumlu dönüşlerinden çok olumsuz dönüşleri olacaktır. Bu nedenle kaliteden ödün verilmeyip, titiz bir çalışma sonucunda ürün belirlenmeli ve reklam çalışması başlatılmalıdır.

Firmaların promosyon tedarik etme sürecince dikkat etmesi gereken bir diğer konu ise ürün seçimi ve sipariş için gerekli zaman ayrılmış olmasıdır.

Promosyon aracılığı ile yapılacak reklam çalışmasının en az 30 iş günü öncesinde belirlenip, bu ürünlere ulaşım yolunun araştırılıp, sipariş ve baskı aşamasına geçilmesi gerekmektedir.

Kısa süre içerisinde verilen sipariş ve baskı talebi maalesef reklam amacı güden firmaların istediği sonucu alamamasına neden olmaktadır.

Ürün seçimi doğru yapılıp, öncelik kaliteye verildiğinde ve üretici firmayla zamanında iletişime geçildiğinde hedef kitlenizde iz bırakıp, markanızı akıllara kazımaya bir adım daha yaklaşmış olacaksınız.

Kişiye özel promosyon ürünleri,hedef kitlenize en uygun şekilde sunumlar yapabileceğiniz kurumsal promosyon ürün grupları içerisndedir.Antalya promosyon ürünleri promosyon ürünleri tercihini platin promosyon web sitemizden 10.000 den fazla ürün seçeneği ile keşfediniz.Firmaların kurumsal kimlik çalışmaları ile beraber satış ve pazarlama alanında kurumsal promosyon ürünlerinin önemli bir yeri vardır 

Markalarımız